Na Minusie

Aktywne forum PRO ANA

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Informujemy, że rekrutacja nadal trwa i chętnie przyjmiemy nowych członków.

#1 2020-07-09 00:36:33

klllaudiaa
Nowo zarejestrowany
Dołączył: 2020-07-09
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 601.7.7

KLLLAUDIAA - FORMULARZ REKRUTACYJNY

1. Ile masz lat? 23
2. Ile masz wzrostu? 175CM
3. Jaka jest Twoja obecna waga, najwyższa i najniższa? obecna: 84kg najwyższa:96kg najniższa:59kg
4. Jaki jest Twój cel? (obowiązkowo: waga; nieobowiązkowo: obwody lub inne) celowa waga: 55kg
5. Co rozumiesz poprzez termin "PRO ANA"?
Nie przepadam za tym określeniem, źle mi się kojarzy. Zazwyczaj było przypisywane bezmyślności. Nie powiedziałabym o sobie "pro ana", bo musiałabym to popierać w pewien sposób. Ja raczej żyje w tym kilka lat, rozumiem to, rozumiem innych, wiem dlaczego to robią, co jest w ich głowie, jak się czują, ale zdaje sobie też sprawę z tego czym to tak naprawdę jest. Dlatego nie mogę powiedzieć, że jestem pro, raczej jestem zamknięta w tym kręgu.
6. Czy chorujesz na zaburzenia odżywiania, jeżeli tak - ile to trwa?
Tak. Trwa to od wakacji po 3 gimnazjum (nie pamiętam jaki to wiek). Trwało to okresowo z przerwami. Zaczęło się bardzo nieświadomie od znalezienia bloga pewniej baletnicy, wtedy nawet nie myślałam, że obcięcie kalorii może doprowadzić mnie do takich skrajności w jakich byłam (zachowanie itp.). Teraz już sobie z tego zdaję sprawę i nie jest tak łatwo robić coś takiego z pełną świadomością.
7. Czy chciał(a)byś zachorować na zaburzenia odżywiania? Nie bo to nie znaczy, że będę chuda...
8. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz zasadami rekrutacji? Tak, nie podoba mi się punkt z facebookiem. Takie fora od zawsze były anonimowe, chociażby dla tego nie tworzyło się ich na facebooku, lepiej się człowiek czuję, kiedy może zostać anonimowym.

Zabrakło mi pytania skąd wiem o forum, bo zawsze się z takim spotykałam, to dodam sama już, że link znalazłam w komentarzu na swoim blogu. Zatem zakładam, że to nowe forum?
Pozdrawiam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
przylacza - rl-nba - adikbambik - isclforum - t-x